×

Procedura zmiany sprzedawcy

Najłatwiejszym sposobem na obniżenie rachunków za gaz i zapewnienie sobie stałej ceny paliwa gazowego jest zmiana sprzedawcy na Hadex-Gaz Ziemny. Dodatkowo przez cały okres trwania umowy otrzymasz od nas profesjonalne wsparcie - w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.


Etap 1

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w doborze właściwego produktu dostosowanego do Twoich potrzeb.

Etap 2

Wybierz Hadex-Gaz Ziemny jako swojego dostawcę i podpisz z nami umowę kompleksową lub umowę na dostarczenie paliwa gazowego.

Etap 3

Udziel nam pełnomocnictwa w zakresie reprezentowania przed dotychczasowym sprzedawcą oraz Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (tj. Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.). Dzięki temu możemy wypowiedzieć za Ciebie dotychczasową umowę i poinformować starego sprzedawcę o zawarciu umowy z naszą spółką.

Etap 4

Operator Systemu Dystrybucji odczytuje wskazanie z Twojego licznika i przekazuje odczyt do Hadex-Gaz Ziemny oraz do poprzedniego sprzedawcy. W ten sposób precyzyjnie zostaje określony moment rozliczenia z poprzednim sprzedawcą. Na podstawie tego odczytu poprzedni sprzedawca wystawia Ci fakturę końcową.

Etap 5

Za kolejny okres rozliczeniowy otrzymasz fakturę od Hadex-Gaz Ziemny - będziesz mile zaskoczony wysokością opłat za zużyty przez Ciebie gaz.